HELLO

out the box

HELLO

out the box

„Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś”.
A

O nas

Witam nazywam się Bartosz Jasyk  zajmuje się grafiką, szukasz zgranego zespołu projektowego,  to świetnie trafiłeś,  zapraszam do przeglądu naszych prac, scrolnij  w dół żeby dostać się do galerii.  Dzwoń, pisz, przyjdź do nas do show roomu Happy Barok w  Galerii Handlowej  Domar we Wrocławiu.

A

O nas

Witam nazywam się Bartosz Jasyk  zajmuje się grafiką, szukasz zgranego zespołu projektowego,  to świetnie trafiłeś,  zapraszam do przeglądu naszych prac, scrolnij  w dół żeby dostać się do galerii.  Dzwoń, pisz, przyjdź do nas do show roomu Happy Barok w  Galerii Handlowej  Domar we Wrocławiu

Oferta

web design

Projektujemy strony internetowe konkretnie pod Twoje wymagania, według Twoich wytycznych. Nie masz sprecyzowanego pomysłu ? Żaden problem, Nasz grafik stworzy dla Ciebie propozycje wyglądu Twojej strony.

2+3D

Loga, plakaty, wizytówki, ulotki,  modele 3D. Zaopiekujemy się wizualną stroną Twojego biznesu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki temu masz pewność, że trafimy w Twoje potrzeby.

photography

Sesje fotograficzne, zdjęcia produktowe, fotografia reklamowa, to wszystko jest w Naszym zasięgu. Profesjonalny sprzęt, dbałość o to aby zdjęcia były takie jakich oczekujesz. Posiadamy dużą baze zdjęć stockowych.

Portfolio

Kontakt

Wrocław, Poland
info@outthebox.pl
882 461 018

Kontakt

Wrocław, Poland
info@outthebox.pl
882 461 018

Blog